Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: yes
el: ναι

en: Description
el: Περιγραφή

en: Action
el: Ενέργεια

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Image
el: Εικόνα

en: Name
el: Όνομα

en: Add
el: Προσθήκη

en: Path
el: Διαδρομή

en: link
el: σύνδεσμος

en: no
el: όχι

en: N/A
el: Μ/Δ

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: No items selected.
el: Δεν επιλέχθηκε κανένα στοιχείο.

en: Relationship
el: Συσχέτιση

en: parent
el: γονέας

en: info
el: πληροφορία

en: About
el: Περί

en: label
el: ετικέτα

en: Submit button text
el: Κείμενο πλήκτρου υποβολής
