Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (15 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Type
eo: Tipo

en: Description
eo: Priskribo

en: Action
eo: Ago

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Image
eo: Bildo

en: Name
eo: Nomo

en: password
eo: pasvorto

en: Add
eo: Aldonu

en: Path
eo: Vojo

en: No items selected.
eo: Neniu ero elektita.

en: parent
eo: patra

en: info
eo: informo
