Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (24 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: yes
eu: bai

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: Image
eu: Irudia

en: Name
eu: Izena

en: Add
eu: Gehitu

en: Path
eu: Bide-izena

en: link
eu: esteka

en: no
eu: ez

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: No items selected.
eu: Ez da elementurik hautatu.

en: Document
eu: Dokumentua

en: Relationship
eu: Erlazioa

en: parent
eu: gurasoa

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: About
eu: (r)i buruz

en: pixels
eu: pixel-ak

en: permissions
eu: baimenak
