Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (34 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: yes
fi: kyllä

en: Description
fi: Kuvaus

en: Action
fi: Toiminto

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Image
fi: Kuva

en: Name
fi: Nimi

en: password
fi: salasana

en: Add
fi: Lisää

en: Path
fi: Polku

en: link
fi: linkki

en: no
fi: ei

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Loop
fi: Kierros

en: No items selected.
fi: Yhtään kohdetta ei ole valittuna.

en: Relationship
fi: Suhde

en: parent
fi: isäntä

en: Services
fi: Palvelut

en: About
fi: Tietoja

en: copy
fi: kopioi

en: pixels
fi: pikseliä

en: permissions
fi: käyttöoikeuksia

en: label
fi: etiketti

en: Submit button text
fi: Lähetyspainikkeen teksti

en: token
fi: merkki

en: Invalid URL.
fi: Epäkelpo verkko-osoite.

en: Media type
fi: Median tyyppi

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
fi[0]: %action suoritettiin @count kohteelle.
fi[1]: %action suoritettiin @count kohteelle.

en: Apply to selected items
fi: Käytä valittuihin tuloksiin
