Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Type
fil: Uri

en: yes
fil: oo

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Name
fil: Pangalan

en: Add
fil: Idagdag

en: Path
fil: Landas

en: info
fil: impormasyon
