Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to he translation catalogue (35 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: yes
he: סוגים

en: Description
he: תיאור

en: Action
he: פעולה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Edit
he: עריכה

en: Image
he: תמונה

en: Name
he: שם

en: Add
he: הוספה

en: URL
he: כתובת URL

en: Path
he: מיקום

en: link
he: קישור

en: no
he: לא

en: N/A
he: -ללא-

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Loop
he: בלופ

en: No items selected.
he: לא נבחרו פריטים.

en: Video
he: וידאו

en: Document
he: מסמך

en: Relationship
he: יחס

en: parent
he: אב

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: info
he: מידע

en: Preset
he: קבוע מראש

en: About
he: אודות

en: pixels
he: פיקסלים

en: label
he: תווית

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)

en: token
he: אסימון

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
he[0]: %action יושמה על פריט @count.
he[1]: %action יושמה על @count פריטים.

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
he: אין לך הרשאות לביצוע %action על @entity_type_label %entity_label.

en: Apply to selected items
he: יישום על הפריטים שנבחרו
