Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (50 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: Type
hu: Típus

en: yes
hu: igen

en: Description
hu: Leírás

en: Action
hu: Művelet

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Image
hu: Kép

en: Name
hu: Név

en: password
hu: jelszó

en: url
hu: webcím

en: Add
hu: Hozzáadás

en: URL
hu: Webcím

en: Path
hu: Útvonal

en: link
hu: hivatkozás

en: no
hu: nem

en: N/A
hu: Nincs adat

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Loop
hu: Ismétlés

en: No items selected.
hu: Nincs elem kiválasztva.

en: Video
hu: Videó

en: Document
hu: Dokumentum

en: Relationship
hu: Kapcsolat

en: parent
hu: szülő

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: Services
hu: Szolgáltatások

en: info
hu: információ

en: Preset
hu: Beállítás

en: About
hu: Leírás

en: copy
hu: másolás

en: pixels
hu: képpont

en: note
hu: megjegyzés

en: permissions
hu: jogosultságok

en: label
hu: felirat

en: Submit button text
hu: Beküldés gomb felirata

en: token
hu: vezérjel

en: attributes
hu: attribútumok

en: Media type
hu: Médiatípus

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
hu[0]: %action művelet @count elemre lett alkalmazva.
hu[1]: %action művelet @count elemre lett alkalmazva.

en: Autoplay: %autoplay
hu: Automatikus lejátszás: %autoplay

en: Loop: %loop
hu: Ismétlés: %loop

en: Muted: %muted
hu: Némított: %muted

en: Muted
hu: Némított

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
hu: @entity_type_label %entity_label entitáson való %action művelet végrehajtása nem engedélyezett.

en: Size: %width x %height pixels
hu: Méret: %width x %height pixel

en: Apply to selected items
hu: Alkalmazás a kiválasztott elemekre

en: server
hu: kiszolgáló

en: Show playback controls
hu: Lejátszás vezérlők megjelenítése
