Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: yes
km: បាទ​/ចាស

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Add
km: បន្ថែម

en: Path
km: ផ្លូវ

en: no
km: ទេ

en: N/A
km: គ្មាន

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: No items selected.
km: គ្មាន​ធាតុ​ដែល​បាន​ជ្រើស ។

en: parent
km: ​មេ

en: info
km: ព័ត៌មាន

en: About
km: អំពី

en: pixels
km: ភីកសែល
