Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Type
mr: प्रकार

en: yes
mr: हो

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Action
mr: कृती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Edit
mr: संपादन

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Name
mr: नाव

en: password
mr: संकेताक्षर

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: Path
mr: रस्ता

en: link
mr: शृंखला

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: info
mr: माहिती
