Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to no translation catalogue (38 entries)

en: Operations
no: Handlinger

en: yes
no: ja

en: Description
no: Beskrivelse

en: Action
no: Handling

en: Yes
no: Ja

en: No
no: Nei

en: Edit
no: Rediger

en: Image
no: Bilde

en: Name
no: Navn

en: password
no: passord

en: Add
no: Legg til

en: Path
no: Sti

en: link
no: lenke

en: no
no: nei

en: N/A
no: &mdash;

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: No items selected.
no: Ingen elementer valgt.

en: Document
no: Dokument

en: Relationship
no: Relasjon

en: parent
no: overordnet

en: Autoplay
no: Spill av automatisk

en: About
no: Om

en: pixels
no: piksler

en: permissions
no: tillatelser

en: label
no: etikett

en: integrated
no: integrert

en: Submit button text
no: Tekst for Send-knappen

en: token
no: symbol

en: Media type
no: Mediatype

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
no[0]: %action ble utført på @count element.
no[1]: %action ble utført på @count elementer.

en: Autoplay: %autoplay
no: Spill av automatisk: %autoplay

en: Muted: %muted
no: Lyd slått av: %muted

en: Muted
no: Lyd av

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
no: Ingen tilgang for å utføre %action på @entity_type_label %entity_label.

en: Size: %width x %height pixels
no: Størrelse: %width x %height punkter

en: Apply to selected items
no: Bruk på valgte elementer

en: Show playback controls
no: Vis avspillingskontroller
