Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: yes
nn: ja

en: Description
nn: Beskriving

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Image
nn: Bilete

en: Name
nn: Namn

en: Path
nn: Sti

en: no
nn: nei

en: parent
nn: overordna
