Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to or translation catalogue (5 entries)

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Path
or: ପଥ

en: info
or: ସୂଚନା
