Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (29 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: yes
ro: da

en: Description
ro: Descriere

en: Action
ro: Acțiune

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Image
ro: Imagine

en: Name
ro: Nume

en: Add
ro: Adaugă

en: Path
ro: Cale

en: no
ro: nu

en: N/A
ro: N/D

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Loop
ro: Buclă

en: No items selected.
ro: Nu sunt elemente selectate.

en: Relationship
ro: Relație

en: parent
ro: părinte

en: Services
ro: Servicii

en: About
ro: Despre

en: pixels
ro: pixeli

en: label
ro: etichetă

en: Submit button text
ro: Text pentru butonul de trimitere

en: Media type
ro: Tip media

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
ro[0]: %action a fost aplicat la @count element.
ro[1]: %action a fost aplicat @count elemente.

en: No access to execute %action on the @entity_type_label %entity_label.
ro: Nu aveți acces pentru a executa %action pe @entity_type_label %entity_label.

en: Apply to selected items
ro: Aplică elementelor selectate
