Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: yes
sl: da

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Image
sl: Slika

en: Name
sl: Ime

en: Add
sl: Dodaj

en: Path
sl: Pot

en: N/A
sl: N/D

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: parent
sl: starš

en: About
sl: O modulu
