Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (17 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: yes
sq: po

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Action
sq: Veprimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL

en: Path
sq: Pozicioni

en: no
sq: jo

en: No items selected.
sq: Nuk është zgjedhur asnjë element.

en: parent
sq: prindi

en: info
sq: informacion

en: About
sq: Informacione

en: permissions
sq: të drejtat
