Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to te translation catalogue (18 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: yes
te: అవును

en: Description
te: వివరణ

en: Action
te: చర్య

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Image
te: బొమ్మ

en: Name
te: పేరు

en: Add
te: చేర్చు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: no
te: కాదు

en: N/A
te: వర్తించదు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: info
te: సమాచారం

en: About
te: గురించి
