Nextcloud DAM (1.0.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: yes
ur: جی ہاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Action
ur: ایکشن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Edit
ur: تدوین

en: Image
ur: تصویر

en: Name
ur: نام

en: Add
ur: شامل کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Path
ur: پاتھ

en: info
ur: خبر
