Nexus Theme (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Breadcrumb
hi: पग चिन्ह

en: Add new comment
hi: नई टिप्पणी जोड़ें

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Primary tabs
hi: प्राथमिक टैब्स

en: Secondary tabs
hi: माध्यमिक टैब्स
