Nexus Theme (8.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Breadcrumb
sv: Länkstig

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar
