Nexus Theme (8.x-1.0-beta1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Main
be: Галоўнае

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы
