Nexus Theme (8.x-1.0-beta1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Read More
he: המשך...

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות
