Nexus Theme (8.x-1.3) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Main
ca: Principal

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Copyright
ca: Drets de còpia

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries
