Nexus Theme (8.x-1.3) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Slide 1
oc: Diapositiva 1

en: Slide 2
oc: Diapositiva 2

en: Slide 3
oc: Diapositiva 3
