Nexus Theme (8.x-1.4) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Add new comment
gl: Engadir un novo comentario

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias
