Nexx Integration (8.x-1.9) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Teaser
lv: Ievadteksts

en: Channel
lv: Kanāls

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Copyright
lv: Autortiesības

en: Notification settings
lv: Paziņojumu iestatījumi

en: Bundles
lv: Komplekti
