Nexx Integration (8.x-2.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: enabled
bo: ནུས་ཡོད་བསྒྱུར་ཚར་བ

en: disabled
bo: ནུས་མེད་བཟོས་འདུག

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Teaser
bo: གནད་བསྡུས

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Video
bo: བརྙན་ཟློས།

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Bundles
bo: སྡེབ
