Nexx Integration (8.x-2.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: enabled
he: פעיל

en: disabled
he: מושבת

en: On
he: פעיל

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Teaser
he: תקציר

en: Off
he: כבוי

en: Video
he: וידאו

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Copyright
he: זכויות יוצרים

en: Notification settings
he: הגדרת התראות

en: Select field
he: בחר שדה
