Nexx Integration (8.x-2.0) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Title
it: Titolo

en: enabled
it: attivato

en: disabled
it: disattivato

en: On
it: Acceso

en: Advanced settings
it: Impostazioni avanzate

en: Teaser
it: Anteprima

en: Off
it: Spento

en: Channel
it: Canale

en: Default value
it: Valore predefinito

en: Subtitle
it: Sottotitolo

en: Notification settings
it: Impostazioni notifiche

en: Bundles
it: Bundle

en: Field types
it: Tipi di campo
