Nexx Integration (8.x-2.0) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: disabled
ta: செயலிலில்லை

en: On
ta: சரி

en: Advanced settings
ta: மேலதிக அமைவுகள்

en: Off
ta: இல்லை

en: Default value
ta: இயல்பான மதிப்பு

en: Subtitle
ta: உபதலைப்பு

en: Copyright
ta: பதிப்புரிமை

en: Notification settings
ta: அறிவிப்பு அமைப்புகள்

en: Bundles
ta: கட்டுக்கள்
