Nexx Integration (8.x-2.1) - en to es translation catalogue (16 entries)

en: Title
es: Título

en: enabled
es: activado

en: disabled
es: desactivado

en: On
es: Activado

en: Advanced settings
es: Opciones avanzadas

en: Teaser
es: Resumen

en: Off
es: Desactivado

en: An error occurred
es: Sucedió un error

en: Channel
es: Canal

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Subtitle
es: Subtítulo

en: Notification settings
es: Opciones de aviso

en: Bundles
es: Paquetes

en: Is active
es: Está activo

en: Field types
es: Tipos de campo

en: Generate new random key
es: Generar nueva clave aleatoria
