Nexx Integration (8.x-2.1) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: disabled
hy: անջատված

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք
