Nexx Integration (8.x-2.1) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: disabled
ka: გამორთულია

en: On
ka: ჩართვა

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Off
ka: გამორთვა

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა
