Nexx Integration (8.x-2.1) - en to ru translation catalogue (23 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: enabled
ru: включено

en: disabled
ru: отключено

en: On
ru: Вкл

en: Advanced settings
ru: Расширенные настройки

en: Teaser
ru: Анонс

en: Off
ru: Выкл

en: An error occurred
ru: Возникла ошибка

en: Channel
ru: Канал

en: Domain ID
ru: ID домена

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Subtitle
ru: Подзаголовок

en: Copyright
ru: Авторские права (Copyright)

en: audio
ru: аудио

en: video
ru: видео

en: Stream type
ru: Тип ленты

en: Notification settings
ru: Настройки уведомлений

en: Bundles
ru: Наборы

en: Is active
ru: Активна

en: Select field
ru: Выберите поле

en: Channel ID
ru: ID канала

en: Field types
ru: Типы полей

en: Runtime
ru: Время выполнения
