Nexx Integration (8.x-2.2) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: enabled
vi: bật

en: disabled
vi: tắt

en: On
vi: Bật

en: Advanced settings
vi: Các thiết lập nâng cao

en: Teaser
vi: Bản tóm lược

en: Off
vi: Tắt

en: An error occurred
vi: Một lỗi đã xảy ra

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Subtitle
vi: Phụ đề

en: Copyright
vi: Bản quyền

en: audio
vi: âm thanh

en: Notification settings
vi: Các thiết lập thông báo
