Nexx Integration (8.x-2.4) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: enabled
ne: सक्षम पारिएको

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: On
ne: माथि

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Subtitle
ne: उपशीर्षक
