Nexx Integration (8.x-2.4) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: enabled
te: చేతనం చేయబడింది

en: disabled
te: అచేతనం

en: Advanced settings
te: ఉన్నత ఎంపికలు

en: Default value
te: అప్రమేయ విలువ

en: Subtitle
te: ఉపశీర్షిక
