Nexx Integration (8.x-2.3) - en to ja translation catalogue (18 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: enabled
ja: 有効

en: disabled
ja: 無効

en: On
ja: オン

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: Teaser
ja: ティーザー

en: Off
ja: オフ

en: An error occurred
ja: エラーが発生しました

en: Channel
ja: チャンネル

en: Domain ID
ja: ドメイン ID

en: Video
ja: ビデオ

en: Default value
ja: デフォルト値

en: Subtitle
ja: 見出し2

en: Copyright
ja: 著作権

en: Notification settings
ja: 通知の設定

en: Bundles
ja: バンドル

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Runtime
ja: ランタイム
