Nexx Integration (8.x-3.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Title
gl: Título

en: enabled
gl: activado

en: disabled
gl: desactivado

en: On
gl: Activo

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Teaser
gl: Resumo

en: Off
gl: Desactivado

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Subtitle
gl: Subtítulo
