Nexx Integration (8.x-3.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: enabled
hr: omogućeno

en: disabled
hr: onemogućeno

en: On
hr: Uključi

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Teaser
hr: Mamac

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: Notification settings
hr: Postavke obavijesti
