Nexx Integration (8.x-3.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: disabled
cy: analluog

en: On
cy: Ymlaen

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Teaser
cy: Rhagflas

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Subtitle
cy: Is-deitl
