Nexx Integration (8.x-3.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: enabled
et: lubatud

en: disabled
et: keelatud

en: On
et: Sees

en: Advanced settings
et: Täpsemad sätted

en: Teaser
et: Juhtlõik

en: Off
et: Väljas

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Subtitle
et: Alapealkiri

en: Notification settings
et: Märguande seaded

en: Bundles
et: Kogumid

en: Is active
et: Aktiivne

en: Field types
et: Väljade tüübid
