Nexx Integration (8.x-3.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: enabled
kn: ಸಕ್ರಿಯಗೊಂಡಿದೆ

en: disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸು

en: On
kn: ಚಾಲಿತ

en: Off
kn: ಜಡ

en: An error occurred
kn: ಒಂದು ದೋಷ ಎದುರಾಗಿದೆ

en: Domain ID
kn: ಡೊಮೈನ್ ಐಡಿ

en: Video
kn: ವೀಡಿಯೋ

en: Copyright
kn: ಹಕ್ಕು
