Nexx Integration (8.x-3.6) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: enabled
lt: įjungta

en: disabled
lt: išjungtas

en: On
lt: Įjungta

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Teaser
lt: Įžanga

en: Off
lt: Išjungta

en: An error occurred
lt: Įvyko klaida

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Subtitle
lt: Paantraštė

en: Notification settings
lt: Įspėjimų nuostatos
