Nexx Integration (8.x-3.6) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Title
sv: Titel

en: enabled
sv: aktiverad

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: On
sv: På

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Teaser
sv: Ingress

en: Off
sv: Av

en: Channel
sv: Kanal

en: Domain ID
sv: ID-nummer för domän

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Subtitle
sv: Underrubrik

en: Notification settings
sv: Inställningar för meddelanden

en: Bundles
sv: Paket

en: Select field
sv: Välj fält

en: Field types
sv: Fälttyper
