Nice Menus (2.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Menus
az: Menyular

en: Menu name
az: Menyu adı

en: About
az: Haqqında
