Nice Menus (2.0.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Menus
cy: Dewislenni

en: Menu name
cy: Enw'r dewislen
