Nice Menus (2.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Settings
da: Indstillinger

en: Menus
da: Menuer

en: Menu name
da: Navn

en: About
da: Om

en: Menu depth
da: Menuens dybde
