Nice Menus (2.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Settings
fi: Asetukset

en: normal
fi: normaali

en: Animation speed
fi: Animaation nopeus

en: Menus
fi: Valikot

en: Menu name
fi: Valikon nimi

en: About
fi: Tietoja
