Nice Menus (2.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Menu name
gu: મેન્યુ નામ

en: About
gu: વિશે
