Nice Menus (2.0.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Settings
hr: Postavke

en: Menus
hr: Izbornici

en: Menu name
hr: Naziv izbornika

en: About
hr: Opis
